KURUMSAL

Misyon-Vizyon

Misyonumuz: Şirketimiz ısıtma, soğutma, havalandırma (HVAC) , VRV klima sistemleri, mekanik tesisat ve yangından koruma konularında, proje safhasından teslim sonrası servis-bakım hizmetlerine kadar müşterinin her türlü gereksinimine cevap vermeyi hedefler. Misyonumuz; imalat, tedarik, montaj, devreye alma, çalışır durumda teslim ve servis-bakım hizmetlerini iyi bir organizasyon, yetişkin kadro, yüksek teknik donanım ve techizatımızla zamanında gerçekleştirmektir.

 

Tecrübemiz: Ana hedefi “koşulsuz müşteri memnuniyeti” olan firmamız, sektöredeki 21 yıllık tecrübesi süresince müze ve eski eserler, endüstriyel tesisler, işmerkezleri ve plazalar, hastane, otel, resmi ve idari binalar, çok sayıda restoran ve mağaza, özel konutlar-villa ve diğer yapılarda başarıyla tamamladığı projelerle hedeflediği müşteri memnuniyetini sağlamıştır.

 

Standartlarımız: Firmamız, taahütü altında gerçekleştirdiği projelerde, ilgili kanun, yönetmelik ve uluslararası standartların gerekliliklerinin sağlanmasının yanı sıra işçi sağlığı ve iş güvenliğini vazgeçilmez prensip olarak benimsemiştir.

 

Kaliteli ürün gamı: Projelerimizde sektörün önde gelen markalarının geniş ürün yelpazelerinden ekonomik, enerji verimliliği yüksek ve çevreye duyarlı ürünler tercih edilmektedir. Konu ürünler yurtiçi ve yurtdışı teknolojilerinin takibi ile geliştirdiğimiz uygulama tekniklerimizle birleştirilir ve müşterilerimize yüksek kaltieli sistemler olarak sunulur.