KURUMSAL

Hakkımızda

 

Isıtma, soğutma, havalandırma konularında 21 yıllık tecrübe. Şirketimiz ısıtma, soğutma, havalandırma  konusunda projelendirme kademesinden, devreye alma ve işletme noktasına kadar her türlü yapıların benzer gereksinimlerine cevap vermeyi hedeflemiştir. Hastaneler, oteller, eğlence merkezleri, avm ler, endüstriyel tesisler,i ş merkezleri, konutlar ve diğer yapılarda, tüm bu benzeri hizmetler sağlanmaya çalışılırken, şirketimizin garanti ve sorumluluğu altında ilgili kanun yönetmelik ve uluslararası şartnamelere uygun olarak, ekonomik enerji verimliliği  yüksek ve çevreye duyarlı sistemlerin müşterilerimize  teslim edilmesi ana politikamız olarak benimsenmiştir.                                

Kalitemiz tecrübemize dayalıdır.

Uluslararası standartların gereklilikleri doğrultusunda, her türlü ihtiyaçlardan doğan ısıtma, soğutma, havalandırma, tesisat, yangınından korunma vb. işlerin; imalat, tedarik, montaj, devreye alma, çalışır durumda teslim ve işletme hizmetlerini iyi bir organizasyon, yetişkin kadrosu, makine ve techizatıyla, zamanında ve iş sağlığı güvenliği konusuna uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Bu hizmetler sunulurken  ilgili kanun ve yönetmeliklere bağlı kalınmakta, daima kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler önerilmekte, kullanılan malzeme ve cihazlarda piyasanın önde gelen ürünleri tercih edilmektedir. Taleplerin karşılanmasında yurtiçi ve yurtdışı teknolojilerin takibi ile gelişmiş uygulamalara yer verilmektedir.

İZOFORM, konutlar ve büyük ticari ve endüstriyel tesisler için iklimlendirme sistemleri konusunda uzmanlaşmıştır. % 100 memnun kalmanız için elimizden gelen çabayı sarf etmekteyiz.İZOFORM’un başarısının ardında sürekli olarak yenilikçi ve kaliteli teknolojiler takip etme arzusu yatmaktadır.Personelimiz, müşterilere doğru ve eksiksiz bilgi ve öneriler sunabilmeleri için sürekli olarak eğitilmektedir.